image is not found

Michał Koszla

Fizjoterapeuta

O szkoleniowcu
Od 2001 roku specjalizuje się w fizjoterapii uroginekologicznej. Jest członkiem International Continence Society. Autor ogólnopolskiego programu ćwiczeń usprawniających od pierwszej doby połogu "Atrakcyjna Mama TM". 

Od 2004 roku współtworzy poznańską szkołę rodzenia "Dobry Początek". Zajmuje się również terapią bólu w ciąży oraz po porodzie. Prowadzi w Poznaniu prywatny gabinet fizjoterapii "Kobiece terapie", gdzie zajmuje się leczeniem takich dolegliwości dna miednicy u kobiet jak nietrzymanie moczu, obniżenie narządów, zaburzenia współżycia. 

Przez kilka lat był konsultantem "Kwartalnika NTM" oraz poznańskiego oddziału Stowarzyszenia Osób z Nietrzymaniem Moczu "UroConti". Jego publikacje ukazały się w "Przeglądzie Urologicznym", "Kwartalniku NTM". Był prelegentem na XV ogólnopolskiej konferencji Fundacji Rodzic po Ludzku, ogólnopolskiej konferencji dla położnych "W służbie bociana". 

Prowadzi kursy fizjoterapii uroginekologicznej dla położnych i fizjoterapeutów. Często zapraszany jako ekspert do TVP2, TVN, PTV, WTK-Poznań. Wydawca poradnika dla kobiet z nietrzymaniem moczu "Babski problem?". Prywatnie ojciec piątki dzieci.