wyślij
wyślij
Wiadomość została wysłana - dziękujemy!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt

Napisz do nas

Akademia Szkoleniowa
One More Time
www.onemoretime.pl
tel. +48 664 012 727
email: info@onemoretime.pl

 OneMoreTime1

 onemoretime1official

Klikając przycisk "wyślij" potwierdzasz zapoznanie się z informacjami dot. przetwarzania danych osobowych oraz akceptujesz warunki

regulaminu

Szkoleniowcy

Krystian Kaczmarek - Absolwent AWF w Poznaniu o kierunku Fizjoterapia ze specjalizacją Fizjoterapia w sporcie. Trener personalny w branży działający od 8 lat, współpracujący z osobami w zakresie poprawy sylwetki, zmniejszenia dolegliwości bólowych, poprawy zdrowia mentalnego oraz motywacji. Od dwóch lat prowadzi szkolenia z zakresu treningu siłowego, treningu funkcjonalnego oraz przygotowania motorycznego w sporcie. Autor własnego systemu treningowego "Akktive Training System". Autor poradnika "Trenuj bez tajemnic" liczącego 407 stron. Współzałożyciel projektu Trenerzy BARDZO Personalni, nastawionego na promowanie i podwyższanie jakości usług trenerów personalnych.

Błażej Wesołowski - Absolwent AWF w Poznaniu. Specjalizuje się w treningu medycznym oraz treningu posturalnym. Pomaga również w osiąganiu celów sylwetkowych jednak traktuje je jako efekt uboczny ruchu oraz odpowiedniego odżywania. Trener personalny z ponad czteroletnim doświadczeniem. W swojej karierze przeprowadził blisko 5000 treningów personalnych. W tym czasie nieustannie się rozwijał, aby stworzyć prestiżową markę i skutecznie pomagać swoim podopiecznym. Zaufały mu setki osób zarówno personalne jak i w sieci. Współzałożyciel projektu Trenerzy BARDZO Personalni. W pracy stosuje sprawdzone i skuteczne metody, a jego trening charakteryzuje się wysoką jakością i prostotą. Jest zwolennikiem ruchu, który daje sprawność. W przeszłości był wielokrotnym medalistą Mistrzostw Polski we wioślarstwie. oraz dwukrotnie reprezentował Polskę na Mistrzostwach Europy. Dziś jako już były zawodnik przygotowuje motorycznie Reprezentantów Polski U23 w tym sporcie.

W Akademii Szkoleniowej One More Time prowadzi następujące szkolenia:
W Akademii Szkoleniowej One More Time prowadzi następujące szkolenia:

Klaudia Stachura - instruktor fitness oraz trener personalny. Zajmuje się również doradztwem dietetycznym. W swojej pracy najbardziej ceni poczucie realnego wpływu na polepszanie jakości życia swoich podopiecznych. Największą satysfakcję odczuwa obserwując jak zmieniają się nie tylko ich ciała ale też styl życia. Pomaga przekraczać własne granice przez co rośnie ich poczucie własnej wartości  i poziom pewności siebie. W roku 2014 zadebiutowała jako zawodniczka sportów sylwetkowych w kategorii Bikini Fitness. Do najważniejszych osiągnieć należy zaliczyć:

- Drugie miejsce na Mistrzostwach Polski

- Trzecie miejsce na Mistrzostwach Europy

- Czwarte miejsce na Mistrzostwach Świata

W Akademii Szkoleniowej One More Time prowadzi następujące szkolenie:

Michał Koszla - fizjoterapeuta. Od 2001 roku specjalizuje się w fizjoterapii uroginekologicznej. Jest członkiem International Continence Society. Autor ogólnopolskiego programu ćwiczeń usprawniających od pierwszej doby połogu "Atrakcyjna Mama TM". Od 2004 roku współtworzy poznańską szkołę rodzenia "Dobry Początek". Zajmuje się również terapią bólu w ciąży oraz po porodzie. Prowadzi w Poznaniu prywatny gabinet fizjoterapii "Kobiece terapie", gdzie zajmuje się leczeniem takich dolegliwości dna miednicy u kobiet, jak nietrzymanie moczu, obniżenie narządów, zaburzenia współżycia. Przez kilka lat był konsultantem "Kwartalnika NTM" oraz poznańskiego oddziału Stowarzyszenia Osób z Nietrzymaniem Moczu "UroConti". Jego publikacje ukazały się w "Przeglądzie Urologicznym", "Kwartalniku NTM". Był prelegentem na XV ogólnopolskiej

konferencji Fundacji Rodzic po Ludzku, ogólnopolskiej konferencji dla położnych "W służbie bociana". Prowadzi kursy fizjoterapii uroginekologicznej dla położnych i fizjoterapeutów. Często zapraszany jako ekspert do TVP2, TVN, PTV, WTK-Poznań. Wydawca poradnika dla kobiet z nietrzymaniem moczu "Babski problem?". Prywatnie ojciec piątki dzieci.
W Akademii Szkoleniowej One More Time prowadzi następujące szkolenie:

(czytaj więcej)

W Akademii Szkoleniowej One More Time prowadzi następujące szkolenia:

Anna Rychter - Jest absolwentką dietetyki na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Prowadzi Poradnię Dietetyczną Plan Your Health. Organizowała i występowała podczas szeregu ogólnopolskich konferencji naukowych w tym m.in. IV ogólnopolska konferencja narodowa: Dietoterapia Zaburzeń Metabolicznych oraz Studenci Studentom III Konferencja Gastroenterologiczna. Wielokrotnie konsultowały się z Nią poznańskie szpitale i poradnie dietetyczne. Wiedzę, którą dzieli się podczas organizowanych szkoleń opiera na aktualnych badaniach medycznych. Dietetyk, dla którego żywienie jest pasją ale także misją. W swojej pracy zajmuje się głównie osobami otyłymi z powikłaniami metabolicznymi oraz chorobami tarczycy. Wierzy, że za pomocą dietoterapii może pomóc swoim pacjentom w odzyskaniu zdrowia. 

Bartosz Zajączkowski - Z trójbojem siłowym związany od 14 lat. W latach startowych jako młodzik zdobył dwa srebrne oraz dwa brązowe medale na Mistrzostwach Świata federacji IPF. W 2007 roku ustanowił rekord Polski w przysiadzie ze sztangą młodzików do lat 18. Wielokrotny Mistrz Polski TSK do lat 18 i 20. Przez 5 lat członek reprezentacji Polski w Trójboju Siłowym federacji IPF. W ostatnich latach startował w federacjach takich jak: GPC oraz WUAP. Do najważniejszych osiągnięć należy zaliczyć:

- Drugie miejsce na Mistrzostwach Polski TSK federacji GPC 2019

- Drugie miejsce na Mistrzostwach Świata federacji WUAP Chicago 2019

Absolutna czołówka Polski w trójboju siłowym oraz jeden z najwyższych wyników w przysiadzie ze sztangą RAW. Aktywny zawodnik oraz trener stowarzyszenia Legion w Lesznie.

W Akademii Szkoleniowej One More Time prowadzi następujące szkolenie:

Julia Cugier - trener personalny, dietcoach. Julia udziela konsultacji treningowych i dietetycznych, a także przygotowuje zawodników. Jest również absolwentką AWF Poznań.

Reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy i Świata w Kulturystyce i Fitness. Do najważniejszych osiągnięć sportowych należy zaliczyć:

- Vice Mistrzyni Polski Weteranów 2018

- Medalowe miejsca na zawodach z cyklu Diamond Cup

Jej motto życiowe brzmi: "Pasja rodzi profesjonalizm, a tylko poprzez prawdziwe zaangażowanie można motywować i zarażać pozytywną energią innych do działania"

Prywatnie Julia jest mamą trójki dzieci, które wspierają Ją w drodze do sukcesu.

Michał Roch - Absolwent katowickiego AWF ze spacjalizacją fitness i ćwiczenia siłowe. Od ponad 10 lat pomaga podopiecznym w osiąganiu wymarzonej sylwetki. Zajmuje się także doradztwem w zakresie żywienia, dietetyki sportowej oraz suplementacji. Od 2013 roku czynnie startuje w zawodach sylwetkowych. Do największych sukcesów należy zaliczyć:

- Mistrzostwo Europy w kulturystyce klasycznej federacji World Physique Federation 2019

- Wicemistrzostwo Świata w kulturystyce klasycznej federacji World Physique Federaration 2019

Pasjonuje się aktywnym oraz zdrowym trybem życia, a swoją motywację czerpie od osób, które udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych. W swojej pracy stawia na nieustanny rozwój i systematykę. 

W Akademii Szkoleniowej One More Time prowadzi następujące szkolenie:
"Treningowa trójca - FBW, PUSH/PULL/LEGS, SPLIT"

(czytaj więcej)

W Akademii Szkoleniowej One More Time prowadzi następujące szkolenia:

Mateusz Włodarczyk - prawnik, aplikant adwokacki, absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie pod kierunkiem prof. dr hab. Roberta Zawłockiego złożył pracę magisterską z zakresu prawa karnego materialnego, poświęconą problematyce wyłączenia odpowiedzialności karnej za wypadki sportowe. Specjalizuje się w polskim i międzynarodowym prawie sportowym. W ramach codziennej praktyki zawodowej pracuje w Departamencie Sportu kancelarii Masiota i Wspólnicy Adwokacka Spółka Partnerska, gdzie zajmuje się bieżącą obsługą klubów sportowych (w tym m. in. KKS Lech Poznań) oraz klientów indywidualnych. Jest także wykładowcą na Uniwersytecie SWPS, gdzie prowadzi zajęcia z zakresu postępowania polubownego w sporcie. W przeszłości pracował również w KKS Lech Poznań w dziale ds. organizacji sportu.

W Akademii Szkoleniowej One More Time prowadzi następujące szkolenie:

"Trening Siłowy - Lower Body - Metodyka i Planowanie"

"Movement - Moc Powięzi"

"Trening Siłowy - Upper Body - Metodyka i Planowanie"

"Trening Siłowy - Trening Core - Metodyka i Planowanie"

"Trening Funkcjonalny"

"Trening Posturalny"

(czytaj więcej)

(czytaj więcej)

(czytaj więcej)

(czytaj więcej)

"Budowanie i modelowanie pośladków"

(czytaj więcej)

(czytaj więcej)

"Trening mięśni brzucha i mięśni dna miednicy u kobiet po porodzie"

"Trening kobiet w ciąży oraz podczas laktacji"

(czytaj więcej)

"Mama w formie - trening z dzieckiem"

"Podstawy trójboju siłowego"

(czytaj więcej)

(czytaj więcej)

"Podstawy dietoterapii"

(czytaj więcej)

"Dietoterapia w wybranych chorobach jelit"

(czytaj więcej)

"Choroby tarczycy, PCOS, insulinooporność w zgodzie z Evidence Based

Medicine"

(czytaj więcej)

"Dieta ketogeniczna - kiedy należy ją stosować?"

(czytaj więcej)

"Złoty środek na redukcję masy ciała"

(czytaj więcej)

"Prawidłowe bilansowanie diety bezglutenowej i diety bezlaktozowej"

(czytaj więcej)

"Aspekty prawne w pracy trenera personalnego"

(czytaj więcej)

(czytaj więcej)

(czytaj więcej)

Maria "Maja" Solawa - instruktor fitness oraz trener personalny, a także instruktor kulturystyki. Zajmuje się również doradztwem dietetycznym. Kształciła się zarówno w Polsce jak i za granicą. Czynna zawodniczka Bikini Fitness międzynarodowej oraz najbardziej prestiżowej federacji IFBB.  W pracy kieruje się następującą zasadą: "Niech zdrowy tryb życia będzie codziennością, a nie wyrzeczeniem". Multimedalistka zawodów w kategorii Bikini Fitness na arenie krajowej jak i międzynarodowej. Jest również członkiem kadry A reprezentacji Polski. Do największych sukcesów należy zaliczyć:

- Pierwsze miejsce na Mistrzostwach Polski (2020)

- Drugie miejsce Diamond Cup Madryt (2019)

- Drugie miejsce Diamond Cup Skopje (2019)

W Akademii Szkoleniowej One More Time prowadzi następujące szkolenie:

"Budowanie i modelowanie pośladków"