Szkoleniowcy

Adam Piwko - Sportowiec, czynny zawodnik fitnessu plażowego, wielokrotnie utytułowany złoty medalista na scenie polskiej i europejskiej. Certyfikowany trener personalny. Na co dzień zajmuje się pomaganiem ludziom w osiągnięciu ich wymarzonej formy współpracując z podopiecznymi zarówno personalnie jak i online. Najważniejsze osiągnięcia:

- Trzykrotne złoto na zawodach Arnold Classic Europe 2017

- Mistrz Polski Juniorów 2017

- Złoty i srebrny medalista zawodów Diamond Cup Madryt 2018

- Dwukrotny złoty medalista zawodów Diamond Cup Warszawa 2018

- Złoty i srebrny medalista zawodów Diamond Cup Espinho, Portugalia 2018

- Złoty i srebrny medalista zawodów Diamond Cup Luxemburg 2018

W Akademii Szkoleniowej One More Time prowadzi następujące szkolenie:

Klaudia Stachura - instruktor fitness oraz trener personalny. Zajmuje się również doradztwem dietetycznym. W swojej pracy najbardziej ceni poczucie realnego wpływu na polepszanie jakości życia swoich podopiecznych. Największą satysfakcję odczuwa obserwując jak zmieniają się nie tylko ich ciała ale też styl życia. Pomaga przekraczać własne granice przez co rośnie ich poczucie własnej wartości  i poziom pewności siebie. W roku 2014 zadebiutowała jako zawodniczka sportów sylwetkowych w kategorii Bikini Fitness. Do najważniejszych osiągnieć należy zaliczyć:

- Drugie miejsce na Mistrzostwach Polski

- Trzecie miejsce na Mistrzostwach Europy

- Czwarte miejsce na Mistrzostwach Świata

W Akademii Szkoleniowej One More Time prowadzi następujące szkolenie:

Michał Koszla - fizjoterapeuta. Od 2001 roku specjalizuje się w fizjoterapii uroginekologicznej. Jest członkiem International Continence Society. Autor ogólnopolskiego programu ćwiczeń usprawniających od pierwszej doby połogu "Atrakcyjna Mama TM". Od 2004 roku współtworzy poznańską szkołę rodzenia "Dobry Początek". Zajmuje się również terapią bólu w ciąży oraz po porodzie. Prowadzi w Poznaniu prywatny gabinet fizjoterapii "Kobiece terapie", gdzie zajmuje się leczeniem takich dolegliwości dna miednicy u kobiet, jak nietrzymanie moczu, obniżenie narządów, zaburzenia współżycia. Przez kilka lat był konsultantem "Kwartalnika NTM" oraz poznańskiego oddziału Stowarzyszenia Osób z Nietrzymaniem Moczu "UroConti". Jego publikacje ukazały się w "Przeglądzie Urologicznym", "Kwartalniku NTM". Był prelegentem na XV ogólnopolskiej

konferencji Fundacji Rodzic po Ludzku, ogólnopolskiej konferencji dla położnych "W służbie bociana". Prowadzi kursy fizjoterapii uroginekologicznej dla położnych i fizjoterapeutów. Często zapraszany jako ekspert do TVP2, TVN, PTV, WTK-Poznań. Wydawca poradnika dla kobiet z nietrzymaniem moczu "Babski problem?". Prywatnie ojciec piątki dzieci.
W Akademii Szkoleniowej One More Time prowadzi następujące szkolenie:

(czytaj więcej)

W Akademii Szkoleniowej One More Time prowadzi następujące szkolenia:

Anna Rychter - Jest absolwentką dietetyki na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Prowadzi Poradnię Dietetyczną Plan Your Health. Organizowała i występowała podczas szeregu ogólnopolskich konferencji naukowych w tym m.in. IV ogólnopolska konferencja narodowa: Dietoterapia Zaburzeń Metabolicznych oraz Studenci Studentom III Konferencja Gastroenterologiczna. Wielokrotnie konsultowały się z Nią poznańskie szpitale i poradnie dietetyczne. Wiedzę, którą dzieli się podczas organizowanych szkoleń opiera na aktualnych badaniach medycznych. Dietetyk, dla którego żywienie jest pasją ale także misją. W swojej pracy zajmuje się głównie osobami otyłymi z powikłaniami metabolicznymi oraz chorobami tarczycy. Wierzy, że za pomocą dietoterapii może pomóc swoim pacjentom w odzyskaniu zdrowia. 

Jakub Żuk - Przedsiębiorca, właściciel kilku firm w tym KierunekTrener.pl. Trener personalny, dietetyk i trener sportów walki z wieloletnim doświadczeniem.

Jego motto to skuteczność i  efektywność. Nie bawi się w półśrodki, które brzmią ładnie, skupia się na mocnej pracy.

Od 6 lat mocno związany z branżą, na co dzień koordynuje, rekrutuje, wdraża i szkoli trenerów personalnych w aspektach biznesu trenerskiego, sprzedaży, budowania własnej marki osobistej, marketingu, a także obsługi klienta. Prowadzi szkolenia w czołowych klubach fitness w Polsce. Jest laureatem nagrody Osobowość roku 2019. Został wybrany najlepszym trenerem personalnym w roku 2018 i 2019 przez portal oferteo. Współpracuje jako ekspert między innymi z branżafitness, polskifitness, czy dietetycy

Bartosz Zajączkowski - Z trójbojem siłowym związany od 14 lat. W latach startowych jako młodzik zdobył dwa srebrne oraz dwa brązowe medale na Mistrzostwach Świata federacji IPF. W 2007 roku ustanowił rekord Polski w przysiadzie ze sztangą młodzików do lat 18. Wielokrotny Mistrz Polski TSK do lat 18 i 20. Przez 5 lat członek reprezentacji Polski w Trójboju Siłowym federacji IPF. W ostatnich latach startował w federacjach takich jak: GPC oraz WUAP. Do najważniejszych osiągnięć należy zaliczyć:

- Drugie miejsce na Mistrzostwach Polski TSK federacji GPC 2019

- Drugie miejsce na Mistrzostwach Świata federacji WUAP Chicago 2019

Absolutna czołówka Polski w trójboju siłowym oraz jeden z najwyższych wyników w przysiadzie ze sztangą RAW. Aktywny zawodnik oraz trener stowarzyszenia Legion w Lesznie.

W Akademii Szkoleniowej One More Time prowadzi następujące szkolenie:

Julia Cugier - trener personalny, dietcoach. Julia udziela konsultacji treningowych i dietetycznych, a także przygotowuje zawodników. Jest również absolwentką AWF Poznań.

Reprezentowała Polskę na Mistrzostwach Europy i Świata w Kulturystyce i Fitness. Do najważniejszych osiągnięć sportowych należy zaliczyć:

- Vice Mistrzyni Polski Weteranów 2018

- Medalowe miejsca na zawodach z cyklu Diamond Cup

Jej motto życiowe brzmi: "Pasja rodzi profesjonalizm, a tylko poprzez prawdziwe zaangażowanie można motywować i zarażać pozytywną energią innych do działania"

Prywatnie Julia jest mamą trójki dzieci, które wspierają Ją w drodze do sukcesu.

Michał Roch - Absolwent katowickiego AWF ze spacjalizacją fitness i ćwiczenia siłowe. Od ponad 10 lat pomaga podopiecznym w osiąganiu wymarzonej sylwetki. Zajmuje się także doradztwem w zakresie żywienia, dietetyki sportowej oraz suplementacji. Od 2013 roku czynnie startuje w zawodach sylwetkowych. Do największych sukcesów należy zaliczyć:

- Mistrzostwo Europy w kulturystyce klasycznej federacji World Physique Federation 2019

- Wicemistrzostwo Świata w kulturystyce klasycznej federacji World Physique Federaration 2019

Pasjonuje się aktywnym oraz zdrowym trybem życia, a swoją motywację czerpie od osób, które udowadniają, że nie ma rzeczy niemożliwych. W swojej pracy stawia na nieustanny rozwój i systematykę. 

W Akademii Szkoleniowej One More Time prowadzi następujące szkolenie:
"Treningowa trójca - FBW, PUSH/PULL/LEGS, SPLIT"

(czytaj więcej)

W Akademii Szkoleniowej One More Time prowadzi następujące szkolenia:

Mateusz Włodarczyk - prawnik, aplikant adwokacki, absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie pod kierunkiem prof. dr hab. Roberta Zawłockiego złożył pracę magisterską z zakresu prawa karnego materialnego, poświęconą problematyce wyłączenia odpowiedzialności karnej za wypadki sportowe. Specjalizuje się w polskim i międzynarodowym prawie sportowym. W ramach codziennej praktyki zawodowej pracuje w Departamencie Sportu kancelarii Masiota i Wspólnicy Adwokacka Spółka Partnerska, gdzie zajmuje się bieżącą obsługą klubów sportowych (w tym m. in. KKS Lech Poznań) oraz klientów indywidualnych. Jest także wykładowcą na Uniwersytecie SWPS, gdzie prowadzi zajęcia z zakresu postępowania polubownego w sporcie. W przeszłości pracował również w KKS Lech Poznań w dziale ds. organizacji sportu.

W Akademii Szkoleniowej One More Time prowadzi następujące szkolenie:

"Metodyka treningu siłowego z uwzględnieniem odpowiedniej diety

i suplementacji"

(czytaj więcej)

"Budowanie i modelowanie pośladków"

(czytaj więcej)

"Trening mięśni brzucha i mięśni dna miednicy u kobiet po porodzie"

"Trening kobiet w ciąży oraz podczas laktacji"

(czytaj więcej)

"Mama w formie - trening z dzieckiem"

"Podstawy trójboju siłowego"

"Biznes Trenera Personalnego"

(czytaj więcej)

(czytaj więcej)

(czytaj więcej)

"Podstawy dietoterapii"

(czytaj więcej)

"Dietoterapia w wybranych chorobach jelit"

(czytaj więcej)

"Choroby tarczycy, PCOS, insulinooporność w zgodzie z Evidence Based

Medicine"

(czytaj więcej)

"Dieta ketogeniczna - kiedy należy ją stosować?"

(czytaj więcej)

"Złoty środek na redukcję masy ciała"

(czytaj więcej)

"Prawidłowe bilansowanie diety bezglutenowej i diety bezlaktozowej"

(czytaj więcej)

"Aspekty prawne w pracy trenera personalnego"

(czytaj więcej)

.org.pl. Poza branżą prowadzi podcast, konstruuje i 

wprowadza ze swoim zespołem strategie marketingowe do firm. Organizuje duże eventy, między innymi festiwale hip-hopowe na 6000 osób. Jest inicjatorem takich projektów jak: Akademia Biznesu Trenera Personalnego czy konferencja Wiedza i Biznes.
W Akademii Szkoleniowej One More Time prowadzi następujące szkolenie:
wyślij
wyślij
Wiadomość została wysłana - dziękujemy!
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Kontakt

Napisz do nas

Akademia Szkoleniowa
One More Time
www.onemoretime.pl
tel. +48 664 012 727
email: info@onemoretime.pl

 OneMoreTime1

 onemoretime1official

Klikając przycisk "wyślij" potwierdzasz zapoznanie się z informacjami dot. przetwarzania danych osobowych oraz akceptujesz warunki

regulaminu